Gender Diversity@3City

26 września 2019 w Gdańsku odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu Diversity@3City dotyczące przesłanki płeć. Spotkanie odbędzie się w State Street, w budynku Alchemii przy Grunwaldzkiej 409.

Program wydarzenia:

13:00 Rejestracja i kawa

13:30 Anna Szabowska-Walaszczyk State Street przywitanie

13:40 Anna Szabowska-Walaszczyk, Talent Acquisition Brand Manager, State Street Bank Polska.

Opowie o działaniach State Street na rzecz różnorodności, koncentrując się na różnych perspektywach wspierania kobiet w branży finansowej i świecie biznesu. Pierwsza to praktyki związane z budowaniem inkluzywnego środowiska pracy wewnątrz firmy a druga to wpływ na otoczenie. State Street jako globalna instytucja finansowa wspiera inwestowanie typu ESG (Environment, Society, Governance), co przekłada się na przykład na obecność kobiet w zarządach firm. Z kolei działania w obszarze Corporate Social Responsibility wspierają lokalną społeczność.

14:15 przerwa

14:30 Gabriela Bar Coca-Cola, Menedżer ds. kontaktów zewnętrznych i komunikacji.

Mówimy i wierzymy, że napój Coca-Cola jest dla wszystkich. Podobnie jest z firmą Coca-Cola. O różnorodności w Coca-Cola Polska.

15:15 przerwa kawowa

15:30 SWAROVSKI – Caroline Quiniou Team Leader Customer Service – THE FUTURE IS EQUAL

Jako firma rozumiemy znaczenie dążenia do większej równości, ponieważ daje ona możliwość rekrutacji najlepszych talentów, doskonalenia praktyk i bycia bardziej innowacyjnym. Naszym celem jest stworzenie integracyjnego środowiska pracy, które umożliwia i zachęca naszych pracowników do wykorzystania ich potencjału.

16:15 lunch networking

17:00 koniec

Dodaj komentarz