fbpx
Search for:

Wywiady z okazji Pride Month

Wywiady o różnorodności

Agnieszka Noworól odpowiada na moje pytanie od czego zacząć zarządzanie różnorodnością.
Agnieszka Noworól mówi czym jest D&I (Diversity&Inclusion) w firmie IG.
Dr Joanna Pulkowska-Ulfig mówi o perspektywie panującej pandemii, w skutek której nasze relacje rodzinne – sytuacja finansowa – praca – społeczność i przyjaciele i zdrowie są naruszone. Jak możemy wpływać na każdy z tych aspektów, aby mieć poczucie szczęśliwego życia?
Wywiad z Natalia Siuda koordynatorką UP Foundation Fundacja Inicjowania Rozwoju, która organizuje największą imprezę łączącą biznes, organizacje pozarządowe i instytucje czyli Forum Inicjowania Rozwoju. Wydarzenie, na którym promuje się społeczną odpowiedzialność biznesu, zrównoważony rozwój, różnorodność.
 Kolejny wywiad podejmujący tematykę różnorodności, tym razem rozmowa z Katarzyną Świeczkowską z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną PSONI Gdańsk.
Julka Graczyk opowiada o: różnorodności, o obawach, problemach, niepokoju osób LGBT+ w Gdańsku, o pracy nad Modelem na Rzecz Równego Traktowania, o polityce samorządowej normalizującej sytuacje osób LGBT+, o Feerii Stowarzyszeniu Artystyczno-Społeczne i teatrze forum
 Piotr Pawłowski Radca Prawny, ekspert z Świecka szkoła udzielił wywiadu na temat rekomendacji z Modelu na Rzecz Równego Traktowania z przesłanki religia/ wyznanie/ bezwyznaniowość i odzwierciedlenia w naszych szkołach. Wprowadzenie standardów i procedur, które równo będą traktowały religię jak i etykę, jak i osoby, które nie wybiorą ani jednego ani drugiego.
Wiktoria Bratkowska – transpłciowa kobieta z dziecięcym porażeniem mózgowym, jeszcze kilka lat temu była osobą bezdomną. Dzisiaj mieszka w swoim własnym mieszkaniu, które otrzymała od Miasta Gdańska dzięki staraniom nieżyjącego Prezydenta Pawła Adamowicza.

Wywiady o widzialności kobiet w firmach

Translate »